Eğitimler
Eğitim takvimi Workshop Takvimi

Eğitimle ilişkili veya kullanılacak teknolojiler.

Eğitimle ilişkili veya kullanılacak teknolojiler.
Agile Project Management Foundation Yeni Dönem (Uzaktan Eğitim)
Bu program süresince elde edeceğiniz alan bilgisiyle kariyeriniz ve çalıştığınız kurumda fark yaratacaksınız.
EĞİTİM DETAYLARI
Kalan Kontenjan 8 / 25
24 AĞUSTOS 2024
Cmt - Paz 10:00 / 17:00
18 Saat (3 Gün)
Online Eğitim

Uzaktan Eğitim

Canlı Sınıf

KAYIT VE ÖDEME DETAYLARI
Fiyat, ödeme koşulları, eğitim konularının detaylı bilgisi için form doldurun

Tüm sorularınız için : 444 1 476 veya info@mindset.com.tr

DÖNEM
TARİH
GÜNLER
SÜRE
KONTENJAN
PROGRAM ÜCRETİ
GROWTH ÜYE ÜCRETİ
Yeni Dönem (Uzaktan Eğitim)
24.08.2024
Cmt - Paz 10:00 / 17:00
18
25 / 8

Fiyatı görmek için form doldurun

2010 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, AgilePM, dünya çapında 185.000'den fazla sınavla Çevik proje yönetimi için dünyanın önde gelen çerçevesi ve sertifikası olarak kendini hızla kabul ettirdi.

Agile Project Management Foundation Yeni Dönem (Uzaktan Eğitim)

444 1 476
EĞİTİM İÇERİĞİ

Genel Bilgi

Program, proje yöneticiliği ve yönetimi konusunda derinlemesine bilgi sahibi olarak uzmanlaşmak isteyen katılımcılara bilgisayar destekli proje yönetim süreçlerini, proje yönetim araç ve tekniklerini ve standartlarını, örnekler ve uygulamalar ile aktarmayı, uluslararası proje yöneticiliği programlarına hazırlık sağlamayı amaçlar. Bu amaçla "Project Management Institute (PMI) bakış açısı ile proje yönetimi nasıl gerçekleştirilir?" sorusunun yanıtı verilmeye çalışılır, ayrıca PMI tarafından gerçekleştirilen Project Management Professional (PMP) sınavı hakkında bilgi aktarımı ile PMP sınavına yönelik örnek soru çözümü gerçekleştirilir.

Genel Bilgi
Bu, AgilePM® Foundation eğitimine odaklanan üç günlük bir kurstur.

Doğru yaklaşımı seçmek
Çevik Proje Yönetiminin temelleri
Görev ve Sorumluluklar
Agile Proje için Hazırlık
Başarıya götüren faktörler
Agile yaşam döngüleri
Süreçler ve Ürünler
Agile bir projede iletişim
Iterative geliştirme
Önceliklendirme ve Zaman Kutusu
Agile bir projede kontrolü sürdürmek
Risk yönetimi
Gereksinimler ve Tahmin
Agile Planlama
Yerleşik Kalite uygulamaları


Ayrıca her gün adayların tamamlaması için bireysel uygulama ödevi verilecektir.

KAYIT ve ÖDEME

KAYIT ve ÖDEME

Bilgi ve Kayıt için lütfen form bilgilerini eksiksiz doldurun. En kısa zamanda size dönüş yapıp gerekli işlemlerle ilgili olarak bilgi verilecektir.

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartıyla Peşin Ödeme

Kredi Kartına Taksitli Ödeme ( Online / Bonus – Maximum – Paraf – World )

EFT / Havale ile ödeme.

SIKÇA SORULAN SORULAR
SIKÇA SORULAN SORULAR
Agile Proje Yönetimi Nedir?

Dünyanın her yerindeki işletmeler, organizasyonlarında Çevik bir kültürü benimsemenin faydalarını fark ediyor. Çevik Proje Yönetimi metodolojileri, geliştirme sürecini hızlandırabilir, ürünleri daha hızlı pazara sunabilir, müşteri memnuniyetini artırabilir, ekipler arasındaki iletişimi iyileştirebilir ve bir işletme için risk ve harcamaları azaltabilir.

Sertifikalı bir Çevik Proje Yöneticisi, harika sonuçlar elde etmek için doğru becerilere, zihniyete ve davranışlara sahip olacak ve herhangi bir işletme için büyük bir varlık olabilir. Çevik şirketlerde çalışan bireyler, bu olumlu ve kanıtlanmış yaklaşım sayesinde daha iyi iş tatmini ve proje başarısı bildirmektedir.

Agile Proje Yönetiminin amacı nedir?

Her şeyden önce, bir kavram olarak Agile, başarılı olmasını sağlamak için belirli davranışsal ve zihniyet değişikliklerini içeren 'çalışma yolları' anlamına gelir. Teknoloji, Agile çalışma yöntemlerinin temel bir etkinleştiricisidir. Çevik bir organizasyonda proje yönetimi süreci tamamen açıklık, test et ve öğren yaklaşımı ve müşteri geri bildirimlerine güçlü bir odaklanma ile ilgilidir. Dolayısıyla bu 'çalışma yolları' herhangi bir sektördeki herhangi bir işletmeye uygulanabilir.

Agile bir şirkette çalışmıyor olsalar bile, herhangi bir kişinin Agile Proje Yönetimi metodolojilerini benimseyebileceğini de unutmamak gerekir. Bu nedenle Agile herkes için uygun ve faydalıdır.

Program kimler için uygundur?

Etkileşimli bir eğitim hedefleyen,
Program akışında sorular sormak isteyen,
Vaka çalışması ve örnekler ile uygulama yapmak isteyen,
Bireysel ve grup çalışmaları ile konu hakkında eğitim içerisinde gelişim hedefli olan kişiler,
Project Management Institute (PMI) bakış açısı ile proje yönetimi nasıl gerçekleştirilir? sorusunun yanıtı almak isteyen kişilere uygun bir eğitimdir.

Eğitim sonunda katılımcıların kazanımları nelerdir?

Proje yöneticiliği ve yönetimi konusunda derinlemesine bilgi sahibi olarak uzmanlaşmak,

Proje yönetim süreçleri, proje yönetim araç ve tekniklerini ve standartlarını öğrenmek,

Uluslararası proje yöneticiliği programlarına hazırlık sağlamak,

Bu amaçla Project Management Institute (PMI) bakış açısı ile proje yönetimi nasıl gerçekleştirilir? sorusunun yanıtını bulmak.

Programda doküman paylaşımı yapılacak mıdır?

Eğitiminizin başladığı hafta itibariyle materyal paylaşımları gerçekleştirilecektir.

Eğitim sonunda sertifika alacak mıyım?

Eğitim sonunda gerçekleştirilen sınavda başarı sağlayan katılımcılar Mindset Institute onaylı uzmanlık sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Program da %70 devam koşulu bulunmaktadır.

Ödeme ve kayıt koşulları nelerdir?

Kayıt işlemlerinizi online sistem üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Üyelik oluşturarak giriş yaptıktan sonra farklı ödeme seçeneklerinden sizin için en uygun olanı seçebilir ve satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Satınalma işlemini tamamladığınızda kaydınız gerçekleşir ve tarafınıza gerekli evraklarla ilgili bilgilendirme maili gönderilir. Online ödeme sistemi 7/24 hizmet vermektedir.

Eğitim kurumsal olarak bize özel planlanabilir mi?

Eğitim programı, kurumların farklı ihtiyaçları ve gelişim hedefleri doğrultusunda yeniden tasarlanarak uygulanabilmektedir.

Kurumunuza yönelik talebi iletmek için aşağıda yer alan kurumsal eğitim başvurusu formunu doldurabilir, sizin için en uygun teklifi alabilirsiniz. 

Agile Proje Yönetimiyle Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için projeleri nasıl hızla esneteceğinizi ve teslim edeceğinizi öğrenin.
Proje kilometre taşlarını iş hedeflerine göre sürekli olarak doğrulayarak değişimi daha hızlı, daha düşük maliyetle ve daha düşük riskle sunun.
Şirkete özel bir çevik yönetim süreci geliştirmek ve entegre etmek yerine, denenmiş ve test edilmiş bir yaklaşımı benimseyin.
Proje bütçesini, zaman çizelgesini ve kapsamını bozmadan projeler üzerinde daha iyi iletişim ve kontrol sağlayın ve proje planlarını uyarlayın.
KURUMSAL BAŞVURU
Bu eğitimi kurumsal olarak planla ve uygula Mindset Institute kalitesi ve denetimi altında takımın veya şirketin için eğitim planla. Yeni beceriler kazanmanıza, çalışanlarınızın gelişimini yönetmenize ve işgücünüzü eğitmenize nasıl yardımcı olabiliriz?