Eğitimler
Eğitim takvimi Workshop Takvimi
Eğitmen Başvurusu
Özel ve kamu kuruluşlarına eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz çok sayıda eğitim başlığında yüzlerce sektör profesyoneli ve akademisyenle çalışıyoruz. Siz de bilgi, birikim ve deneyimlerinizi Mindset Institute çatısı altında paylaşmak için bizimle iletişime geçin.
Göktuğ Okan Oğuz
E-Ticaret Sistemleri Uzmanı
unnado.com’u kurucusu
Ercan Altuğ Yılmaz
Oyunlaştırma Uzmanı
Yum Brands! KFC
Ömer Şireli
Dijital Pazarlama Yöneticisi
Turkcell

Siz de Mindset ailesine katılarak geniş kitlelere ulaşabilir, prestijli kurumlarla işbirlikleri içinde yer alabilirsiniz. Öğrenme konusunda tutkulu katılımcıların yer aldığı açık sınıflarda eğitim verme şansını yakalayabilirsiniz. Seçkin üniversitelerle yapılan işbirlikleri içerisinde yapılan uzun ve kısa süreli eğitimlerde yer alarak kişisel markanızı daha da güçlendirebilirsiniz. 

Sayfamızda yer alan formu doldurmanız durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçilerek bilgi verilecektir. Devam eden süreçte eğitim vermeyi düşündüğünüz veya hali hazırda eğitim verdiğiniz başlıklarla ilgili ön toplantılar daha sonra da eğitim planlamaları yapılacaktır.

 

Gelişim, inovasyon ve verimlilik...

Mindset Institute'nin kuruluş felsefesini oluşturan bu üç anahtar kelime bizim temel vaadimizi ifade ediyor. Tüm paydaşlarımız için gelişim, tüm süreçlerimiz ve verdiğimiz hizmetler için inovasyon ve her adımda verimlilik hedefi. Sizinle çalışma fırsatını yakaladığımızda bu üç yaklaşımla süreci yöneteceğiz. Daha fazla gelişim, daha fazla yenilik ve her adımda verimliliğinizi destekleyeceğiz.

  

Eğitmen Başvuru

*
*
*
*
*
*
Eğitim vermek için bize ne kadar zaman ayırabilirsiniz.
*
Hangi kategorilerde eğitim verebilirsiniz.
Kısaca sektörel deneyimlerinizden, neden Mindset Institute'de eğitim vermek istediğinizden ve vermek istediğiniz eğitimlerden bahsedin
*